EN FR AR

Üretim ve Kalite Yolculuğumuz

Üretim ve Kalite Yolculuğumuz

Hakkımızda

1995 yılı itibari ile havalandırma, iklimlendirme, paslanmaz hastane ekipmanları, hijyenik ve soğuk oda panelleri imalat ve taahhüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız CE, TSE- HYB-212, TSE-HYB-258, ISO 9001:2008, ISO 9001:2008,TSEK,standartları normlarına uygun olarak ürettiği ürünlerle, gelişen şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurtiçinde ve yurtdışında ciddi referanslar elde etmiştir. Bu referansları müşteri memnuniyet odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almasını sağlamıştır. Firmamız hızlı değişim içinde olan günümüz ekonomik ve teknolojik trendlerini de göz önüne alarak siz değerli çözüm ortaklarımızdan aldığımız güçle soğutma sektöründe dünya çapında lider firmalar arasında olmayı kendisine vizyon edinmiştir. Son yıllarda gösterdiğimiz ihracat başarısı da bu vizyona ne kadar yakın olduğumuzun göstergesidir. Kuracağımız ilişkilerin uzun süreli ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde, sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla, kazancınızı ve kazancımızı artırmak noktasında burada bir dostunuz olduğunuzu her zaman hissettirmek ister fabrikamıza bekleriz.

VİZYON

Uluslararası pazarda marka olgusunu oluşturmuş kalitesi ve güvenilirliğini tescillemiş kendi markası ile dünyanın farklı yerlerinde ürünler ürettiren, hizmetler gerçekleştiren bir yapıyı kurmuş, ülkesine katma değer kazandıran, yaptığı işlerle ve yapacağı işlerin en iyisi olarak anılıp bu paydada müşteri ve çalışan memnuniyetini kurmuş bulunduğu sektörlerde her zaman en öncü kuruluş olmaktır.

MİSYON

Doğru kalite ile fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliğimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası desteğimiz, güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihlerinden biri olarak yüksek standartlarda kaliteli bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. İş ortaklarımızın sektörle sıkıntılarında çözüm merkezi olmak yapılan hizmetten en optimum verimi almalarını sağlayacak seçenekleri bulup sunmaktır. Tüm bunların neticesinde toplumsal hayata katkı ve istikrar sağlamaktır.