EN FR AR

Panel Montaj Aksesuarları

Panel Montaj Aksesuarları

Zemin, duvar ve tavan panellerinin birleşiminde oluşturulan şartlandırılmış alanda sızdırmazlığı sağlamak ve hijyenik bir ortam oluşturmak için kullanılmaktadır. Uygulama ihtiyaçlarına göre hijyenik veya CR-Nİ, PVC, POLY kaplamalı galvaniz olarak üretilmektedir.

  • Köşeli iç – dış profiller,
  • Köşe birleştiriciler,
  • Düz veya Z profiller,
  • Panel konumlandırmak için U profiller,
  • Tavan askı profilleri ve aparatları,
  • Alüminyum köşebentler

PDF İndir

U Aksesuar

0,50 mm sacdan üretilen u aksesuar istenilen panel kalınlığında göre üretilmektedir. Boyutları projeye göre değişir. POLY, PVC ve CR-Nİ olarak seçenekleri mevcuttur. Zeminde panelleri sabitlemek için kullanılır. Mukavemeti artırdığı gibi şık ve hijyenik bir görünüm sağlar.

İç Köşe L Aksesuar

L iç aksesuar standart olarak 0,50 mm kalınlığında üretilir. POLY, PVC ve CR-Nİ olarak seçenekleri mevcuttur. İç köşe birleşimlerinde daha estetik bir görüntü sağlamak ve ısı yalıtımını maksimum seviyeye ulaştırmak için kullanılır.

Dış Köşe Aksesuar

L dış aksesuar standart 0,50 mm kalınlığında üretilmektedir. Boyutla projeye bağlı olarak değişebilir. POLY, PVC ve CR-Nİ olarak seçenekleri mevcuttur. Dış köşe birleşimlerinde daha estetik bir görüntü sağlamak ve ısı yalıtımını maksimum seviyeye ulaştırmak için kullanılır.

Tavan Askısı Profili

Alüminyumdan üretilen tavan askı profilleri kare somun ve tij yardımı ile inşai tavandan destek alınarak uzun tavan panellerinde sarkmayı önlemek amacıyla oda alanının bölünmesi için kullanılır. Kullanılan tavan askı profili 120 mm genişliğinde ve RAL 9002 elektrostatik boyalıdır.