• KORKMAZ PANEL Hijyenik ve Soğuk Oda Panelleri

  1995 yılı itibari ile havalandırma, iklimlendirme, paslanmaz hastane ekipmanları, hijyenik ve soğuk oda panelleri imalat ve taahhüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız CE, TSE- HYB-212, TSE-HYB-258, ISO 9001:2008, ISO 9001:2008,TSEK,standartları normlarına uygun olarak ürettiği ürünlerle,gelişen şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurtiçinde ciddi referanslar elde etmiştir.Bu referansları müşteri memnuniyet odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almasını sağlamıştır.

  Yaptığımız araştırmalar neticesinde; firmamız yapmakta olduğunuz ürünlerde, alanımız dâhilinde parça ve çözümler üretmek, projelerinizde yine alanımız dâhilinde görevler almak, ürün yelpazemizde bulunan veya isteğinize özel üretilecek olan ürünlerde size ürün tedariki konusunda yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

  Kuracağımız ilişkilerin uzun süreli ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde, sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla, kazancınızı ve kazancımızı artırmak noktasında fabrikamızın fabrikanız olduğunu belirtir, fabrikanıza her zaman geleceğinizi ümit eder, burada bir dostunuz olduğunu her zaman hissettirmek isteriz.

  Saygılarımızla.
 • Firma basari öyküsü

  Firmamızın temelleri firma Yönetim Kurul Başkanımız Kürşad Korkmaz’ın 1995 yılında İsmet Hamzaoğlu Havalandırma Sistemleri isimli şahıs firmasında Göztepe Devlet Hastanesinin havalandırma kanalları işini yaparak sektördeki ilk işine başlamasıyla atılmıştır. Firma yönetim kurulu başkanımız Kürşad Korkmaz bu firmanın şantiyesinde çıraklıktan sektöre girerek kalfa ve ustalık aşamasını geçmesiyle ortak şantiye şefliği görevini ifa etmeye başlamıştır. Bu firmada ülkemizin birçok ilinde şantiye şefliği görevini başarı ile ifa ederek sektörel bilgisini arttırmış ve sektörün ihtiyacı, sektörel hatalar ve verimli çalışma yöntemleriyle ilgili bir bilgi birikimine sahip olmuştur. 2005 yılında kendi ismini taşıyan bir firma kurarak sektörde yer edinmeye başlamıştır. Yapmış olduğu çalışmalarda başarılı meyveler almaya başlayınca kurumsallaşma bilincinin olması ile birlikte 2009 da Korkmaz Havalandırma Ltd. Şti. isimli firmamızın kuruluşunu gerçekleştirip faaliyete başlamıştır. İşletmemiz havalandırma sistemleri, paslanmaz krom su depoları, krom baca sistemleri çalışmalarını yürütürken gelişimine endüstriyel krom ve mutfak ekipmanları ile birlikte morg ünitelerini, teneşir masaları ve soğutmalı tabutların imalatını bünyesine alarak devam etmektedir. İşletmemizin kapasite artışıyla birlikte 2012 yılında hazırlamış olduğu “YAŞAMDA VE SONRASINDA “ adlı projeyle yeni makinalar almış ve bununla birlikte soğuk hava depo panelleri üretmeye başlamıştır. 2013 yılı itibariyle KORKMAZ İNOKS LTD. ŞTİ. Olarak Her geçen gün kapasite noktasın da ciddi artış göstermiş olup şu gün 36 ülkeye ihracat yapmış durumdadır. Kurumsal kapasitemizin artmasına bağlı olarak her geçen gün personel sayımızı da arttırmaktayız.

  İşletmenin kısa tanıtımı

  Korkmaz İnox Şuan 130 kişi çalışanıyla 10.000m² lik kapalı alanda havalandırma morg endüstriyel krom baca depo soğuk hava depo panelleri ve soğutma cihazları üretimi yapmaktadır. Yurt içinde de çok ciddi şantiyelere imza atmış alup ciddi bir müşteri potansiyeline sahiptir. Hemen hemen Türkiyenin her bölgesinde bayi ağı oluşturmuştur.

  Büyüme stratejisi

  Ana stratejimiz ürettiğimiz ürünleri aracılar aracılığıyla tüm dünyaya pazarlamak, nitelikli işleri de kendi bünyesinde yaparak anahtar teslim işlere imza atmaktır. mevcutta üretmiş olduğu ürünlerle ilgilikendi markasını oluşturmak.

  Ar-Ge

  Hijyen ve yalıtımı ana başlığı olarak görüp, az enerji ile yüksek verim sağlayacak ürünler üretmek. insan gücünü de en aza indirecek modüler kullanımı ve montajı kolay odalar oluşturmak.

  Sosyal Sorumluluk

  Farklı okullarda kütüphanelerin bilgiye yönelik oluşturulması için kaynak sağlamaya çalışıyoruz. ayrıca yeşillendirme ve çevre çalışmalarında da yer almaktayız. farlı konularda farklı platformlarda makaleler vermekteyiz.

  Çevreye Yönelik

  Üretmiş olduğumuz ürünlerin çevreye vereceği zararları en aza indirgeyerek atıklarımızın geri dönüşümünü sağlıyoruz.

  Alınan Ödüller

  Türkiye de en hızlı gelişen 100 firmadan biri olmasından dolayı t.o.b ödülünü aldık. TÜMSİAD yılın iş adamı ödülü MÜSİAD gıda ve teknoloji destek ödülü

 • VİZYON

  Uluslar arası pazarda marka olgusunu oluşturmuş kalitesi ve güvenilirliğini tescillemiş kendi markası ile dünyanın farklı yerlerinde ürünler ürettiren ,hizmetler gerçekleştiren bir yapıyı kurmuş ,ülkesine katma deger kazandıran ,yaptığı işlerle ve yapacağı işlerin en iyisi olarak alınıp bu paydada müşteri ve çalışan memnuniyetini kurmuş bulunduğu sektörlerde her zaman en öncü kuruluş olmaktır.

  MİSYON

  Gelişimin gereksinimlerini takip eden araştırmacı ve gelişimci yönlerimizi hızlı aksiyonlar alıp kararlılığımızla uygulayabilmemiz firmamızı sektörlerinde en tecrübeli ve rekabetçi firmaların yanında almıştır. Bunu müşteri memnuniyet odaklı aynı zamanda çalışan memnuniyeti ve gelişimine katki sağlayarak yerine getirmiş olup,çevremize insan sağlığına ,toplumsal hayata ve enerji kullanımına değer katıp bu değeri sürekli geliştirip arttırarak yoluna devam etmektir.