Teknik Ve Faydalı Bilgiler

Teknik Ve Faydalı Bilgiler Veri Bankası


Soğuk hava tesislerinizden optimum verimi alırken maliyetleri düşürme ve soğuk hava odalarınızın ömrünü artırma yöntemlerini burada bulabilirsiniz.

Meyve & sebze, kanatlı hayvan, deniz ürünleri, et ve karkas gibi çeşitli soğuk hava donuk ürünleri için optimum soğutma değerlerini ve soğuk muhafaza şartlarını veri bankamızdan öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte soğutmaya ve soğuk hava odalarına dair teknik bilgilendirmeler, donuk ürün işleme tesisleri ihtiyaçları gibi bilgileri de bu bölümden temin edebilirisiniz.

Soğutma ünitelerimize, evaporatör, dijitaller ve diğer ürünlerimize ait kullanım kılavuzlarına aşağıdaki seçeneklerden seçiminizi yaparak ulaşabilirsiniz.
İçeriklerin bir kısmına erişim sitemizde ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekebilir.


Hizmeti Detaylı İncele

Bayi Ağımız

Anahtar Teslim Tesisler

KORKMAZ PANEL soğuk hava deposu, soğuk depo sistemleri üretimi haricinde, sizlere anahtar teslim çözümleri de sunar. Kanatlı hayvan işleme tesisi, meyve işleme tesisi, et işleme tesisi, balık işleme tesisi, entegre gıda tesisi gibi çözümleri tüm ekipman ve bileşenleri ile birlikte anahtar teslim olarak sizlere sunuyoruz.

Anahtar teslim olarak sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen sitemizi inceleyin.


Hizmeti Detaylı İncele

Servis Ağımız

Servis Ağımız

7/24 Teknik Servis ayrıcalığı ile gece gündüz demeden, hafta sonu, resmi tatil günleri dahil olmak üzere tüm ürün gruplarında kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Yurt içinde 48 saat, yurt dışında 72 saat içerisinde teknik servis talep yerine ulaşılarak, kesin ve kalıcı çözümler ile cihazlarınızı çalışır vaziyette teslim etmek vazifemizdir.

Korkmaz Panel Teknik Servisi, sorununuzu çözmek için bulunduğunuz bölgedeki yada en yakın yetkili servis ekibimizi tesisinize, yönlendirerek probleminizi en kısa sürede çözmek için var olan bir birimdir. Teknik servis ekibimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Teknik servis koordinatörümüz size en yakın ekibimizi yönlendirecektir.

Hızlı arıza kaydı bırakmak için veya teknik servis yardımı almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz, size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.


Hizmeti Detaylı İncele

Bayi Ağımız

Bayi Ağımız & Müdürlüklerimiz

KORKMAZ PANEL soğuk hava deposu, soğuk depo sistemleri üretimi ve hizmetleri sektöründe olağan yerini üretici sıfatı ile yurt içi ve yurtdışı piyasasında yerini almıştır. Sektörün önde gelen üreticilerinden olan KORKMAZ PANEL yurt içi ve yurtdışı pazarındaki teşkilatlanmasında siz de bayimiz olarak yerinizi alarak bayilik zincirimize katılabilirsiniz.KORKMAZ PANEL ailesine katılmak için acele edin!

Bayilik ve diğer iş ortaklığı seçeneklerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz


Hizmeti Detaylı İncele